sss

1) Finmaks Nedir?

Yapay zeka odaklı finansal danışmanlık hizmeti veren bir uygulamadır. Banka hesaplarınızın bakiyelerini ve hareketlerini tek bir ekranda, bilgisayar, tablet ve cep telefonundan gösterir. Banka hesabınıza gelen tüm hareketleri anlık olarak alır ve dilediğiniz sisteme otomatik işlemeyi sağlar. Tüm banka hesaplarınızı dinler. Hesaplarınızdan herhangi birinde hareket olduğunu tespit eder. Hesap hareketinin hangi iş ortağınızla yapıldığını anlar. Hesap hareketinin tespiti sonrasında yapılabilecekler tamamen isteğinize bağlı olarak çeşitlenebilir. İster otomatik olarak muhasebeleştirir, ister iş ortağınızın bakiyesini arttırabilir, isterseniz de bekleyen bir siparişle eşleştirip stok hareketini başlatabilirsiniz. Yapılan tüm işlemlerde gecikmeyi ve hata payını ortadan kaldırır.

2) Finmaks hangi bankalarla entegredir?

Finmaks dışarıya servis veren tüm bankalar ile entegredir. Akbank, Albaraka, Alternatif Bank, Deniz Bank, Fibabanka, Garati Bankası, Halk Bank, HSBC, ICBC, ING, ŞekerBank, Türkiye Iş Bankası, TürkEkonomi Bankası (TEB), , Kuveyt Türk Bankası, Vakıf Bank, Vakıf Katılım Bankası, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, Ziraat Katılım Bankası, QNB Finans Bank.

3) Finmaks hangi banka hareketlerini gösterebilir?

Tüm şirketlerinize ait tüm hesaplardaki; EFT, havale, masraf, hesap işletim ücreti, çek ve senet hareketlerini gösterebilir. Hareketlerin hangi kanaldan (ATM, İnternet Şubesi, Şube) yapıldığını anlar ve iş ortaklarınızla eşleştirir.

4) Finmaks güvenli midir?

Finmaks son derece güvenlidir. Uluslararası kabul gören 256 bit SSL şifreleme sertifikalarıyla verileriniz korunur. Internet şubenize bağlanmaz, EFT ve havale gibi işlemler yapmaz. Sadece bankalarınızdaki hesap hareketlerinin her satırını size getirir ve istediğiniz yere entegrasyonlarla iletebilir.

5) Finmaks kullanmaya nasıl başlarım?

ÜCRETSİZ DENE butonuna tıkladığınızda gelen ekrandaki formu doldurun. Yetkililerimizin size göndereceği kullanıcı adı ve şifre bilgilerini kullanarak PC, laptop, tablet veya akıllı telefonunuzun internet tarayıcısından bankalarım web sayfasına erişerek kolayca kullanabilirsiniz. Uygulamayı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Deneme periyodu sonunda müşteri hizmeti uzmanlarımız sizinle iletişime geçerek, kullanmaya devam etmek için tamamlanması gereken banka formlarını sizinle paylaşacaktır.

6) Finmaks hangi yazılımlarla uyumlu olarak çalışır?

Finmaks tüm ERP ve ticari yazılımlar ile entegre olarak ya da istenilen özellikte çıktı üreterek uyumlu olarak çalışır.

7) Finmaks’a birden çok kullanıcı tanımlayabilir miyim?

Uygulamada istediğiniz kadar kullanıcıyı kendiniz kolaylıkla tanımlayabilir ve her kullanıcının yetkisini banka, hesaplar ve iş ortakları bazında yönetebilirsiniz.

8) Geçmiş verilerimi görebilir miyim?

Evet, uygulama bankalardaki abonelik öncesi ve sonrası işlemlerinizi entegre eder.