sss

Kullanmaya nasıl başlayabilirim?

ÜCRETSİZ DENE butonuna tıkladığınızda gelen ekrandaki formu doldurun. Yetkililerimizin size göndereceği kullanıcı ve şifre bilgisini kullanarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Uygulamayı 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Kurulum gerektiriyor mu?

Hayır, Bankalarım’ı kullanmak için herhangi bir yazılım/donanım yatırımı gerekmiyor. PC, laptop, tablet veya akıllı telefonunuzun internet tarayıcısından bankalarım web sayfasına erişerek kolayca kullanabilirsiniz.

Birden fazla şirket hesaplarımı yönetebilir miyim?

Evet, aynı ekranda birden fazla şirketlerinize ait tüm banka hesaplarınızı yönetebilirsiniz.

Her kullanıcıyı bildirmem gerekiyor mu?

Hayır, uygulamaya yetkili kullanıcı diğer kullanıcıları zahmetsizce tanımlayabilir.

Kullanıcıların yetkilerini kısıtlayabilir miyim?

Evet. Kullanıcıları farklı şekillerde yetkilendirebilirsiniz.

  • İşlem kısıtlaması “Tam Yetki”, “Sadece Görebilir” ve “Yetki Yok”,
  • Kurum kısıtlaması “Tüm Şirketler” ve “Belirli Şirketler”,
  • Banka kısıtlaması “Tüm Bankalar”, “Belirli Bankalar”,
  • Hesap kısıtlaması “Tüm Hesaplar”, “Belirli Hesaplar”,
  • Müşteri ve Tedarikçi Kısıtlaması “Tüm Kontaklar”, “Belirli Kontaklar” olarak kısıtlanabilir.

Geçmiş verilerimi görebilir miyim?

Evet, uygulama bankalardaki abonelik öncesi ve sonrası işlemlerinizi entegre eder, bunun yanında excel dosyaları ile geçmiş işlemlerinizi de yükleyebilirsiniz. Böylece hem geçmiş hem de gelecekteki tüm verilerinizi yönetebilirsiniz.

Kontaklarımı tek tek mi tanımlayacağım?

Hayır, dilerseniz excel dosyaları ile tüm müşteri ve tedarikçilerinizi uygulamaya zahmetsizce yükleyebilirsiniz.

Kullanıcı sınırı var mı?

Hayır, uygulamada istediğiniz kadar kullanıcı tanımlayabilirsiniz.

Kullanmak kolay mı?

Evet, uygulamaya ilk giriş sonrası sizi yönlendiren bir rehber ile karşılaşacaksınız. Saniyeler içerisinde banka tanımlarınızı yaparak hesaplarınıza erişebileceksiniz.

Fiyat?

Her büyüklükte şirketler için farklı paketleri olan Bankalarım uygulaması, ücretsiz deneme süreniz boyunca işlem sayınızı inceler, size en uygun paketi tavsiye eder. Fiyat kullanıcı sayısına göre belirlenmez.

Nasıl ödeme yapabilirim?

İster banka havalesi, isterseniz kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesini yaptıktan sonra dekontu ve fatura bilgilerinizi info@bankalarim.com e-posta adresine göndermeniz yeterli. Paketlerimizin fiyatlarına ve banka bilgilerimize ulaşmak için lütfen yetkililerimiz ile irtibata geçiniz.

Verilerim güvende mi?

Evet, internet bankacılığı ile aynı güvenlik yöntem ve süreçlerini uluslararası standartları takip ederek kullanıyoruz. Türkiye de bulunan bankaların yoğun olarak kullandıkları 128 bit SSL şifreleme yerine daha gelişmiş versiyonu olan ve uluslararası kabul gören 256 bit SSL şifreleme sertifikalarını kullanıyoruz.

Verilerim nerede tutuluyor?

Verileriniz Microsoft Azure server larında tutuluyor. Dünyanın en güvenli ve önemli veri depolayıcı ve hizmet sağlayıcılarından biri olan Microsoft Azure da işlemleriniz hem kesintisiz hem de güvenli sağlanır.

Kullanıcı giriş güvenliği?

Çoklu faktör giriş yöntemi sayesinde önce kullanıcı adı ve şifre ve sonrasında kayıtlı akıllı telefonlarınıza gelen SMS şifresi ile bilgilerinize erişim sağlayabilirsiniz.